fbpx

SPRAWDŹ CZY MOŻESZ UNIEWAŻNIĆ SWOJĄ UMOWĘ KREDYTU CHF
PRZEKONAJ SIĘ O WYSOKOŚCI BEZPRAWNIE WPŁACONYCH RAT

Podaj dane niezbędne do przygotowania szacunkowej analizy korzyści dla Twojej umowy kredytowej, a w ciągu 24 godzin otrzymasz szacunkową kwotę nadpłaty, o którą możesz walczyć z bankiem. Nie czekaj, weź sprawy we własne ręce. 

Formularz analityczny - kredyt waloryzowany do waluty CHF

* - pole wymagane do wygenerowania analizy Twojej umowy kredytowej

1. Podaj nazwę banku w którym zaciągnięto kredyt. Zwróć uwagę na następstwo prawne i informację podane w nawiasach. Bank, w którym zawierano kredyt może mieć obecnie innego następcę prawnego, a co za tym idzie inną nazwę.

2. Podaj informację o miesiącu oraz roku zaciągnięcia kredytu. Jest to niezwykle istotne z uwagi na potrzebę określenia kursu CHF, z jakim uruchomiono kredyt. Jeżeli jest znana, podaj dokładną datę uruchomienia kredytu.

3. Wybierz walutę oraz kwotę kredytu, która znajdowała się na umowie z bankiem. W zależności od rodzaju waluty Twój kredyt może być kredytem indeksowanym bądź denominowanym.

4. Podaj okres kredytowania (w latach). Czy kredyt został już spłacony w całości? Jeżeli tak, podaj datę spłaty - jeżeli jest Ci znana. W takim samym przypadku możesz wprowadzić także marżę na umowie w dniu uruchomienia.

Dziękujemy za wizytę!

Jeżeli interesuje Państwa “odfrankowienie” bądź unieważnienie umowy kredytu zaciągniętego w walucie franka szwajcarskiego. Zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych. Nasz doradca skontaktuje się z Pańśtwem celem omówienia zagadnień związanych z tematem spraw tzw. “frankowych” oraz przedstawienia możliwości postępowania w przypadku Pańśtwa umowy.

Potrzebujesz pomocy z wypełnieniem formularza?

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się za pośrednictwem czatu klikając w ikonę w prawym dolnym rogu lub zadzwoń 71 331 79 02.

Posiadasz kredyt waloryzowany do waluty franka szwajcarskiego?

Skontaktuj się z nami!