fbpx

WSPIERAMY FRANKOWICZÓW

Formularz kontaktowy oraz zgody na udostępnianie danych osobowych Klienta, otrzymywanie informacji handlowych oraz prowadzenie działań marketingowych przez Few Thinking People Sp. z o.o., Pl. Solny 15, 52-062 Wrocław (Administrator)

Dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będą przetwarzane przez Administratora w celu wykonania umowy, realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, ochrony prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora lub przez stronę trzecią, a także w celach szczegółowo określonych w §2 Informacji RODO dotyczącej przetwarzania danych osobowych Klientów Few Thinking People Sp. z o.o., Pl. Solny 15, 52-062 Wrocław.

1. Twoje dane osobowe będą udostępnione SOBOTA JACHIRA Kancelaria Prawna Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Skarbowców 115/7, 53-025 Wrocław, nr NIP 8992888003 oraz Centrum Pomocy Prawnej BeWa LexGroup Sp. z o.o., ul. Opolska 4, 55-011 Siechnice, w celu udzielenia pomocy prawnej w sprawie przekazanej Administratorowi. Zgodę możesz cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia wykonanie usługi w postaci świadczenia pomocy prawnej.

2. Jeżeli chcesz otrzymywać od Administratora informacje handlowe o produktach i usługach świadczonych przez Administratora konieczne jest udzielenie zgody. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgodę możesz cofnąć w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem.

Prześlij swoją umowę kredytową, aby otrzymać bezpłatną poradę prawną oraz analizę wraz z spersonalizowaną strategią.

Dziękujemy za wizytę!

Jeżeli interesuje Państwa “odfrankowienie” bądź unieważnienie umowy kredytu zaciągniętego w walucie franka szwajcarskiego. Zachęcamy do pozostawienia danych kontaktowych. Nasz doradca skontaktuje się z Pańśtwem celem omówienia zagadnień związanych z tematem spraw tzw. “frankowych” oraz przedstawienia możliwości postępowania w przypadku Pańśtwa umowy.

Posiadasz kredyt waloryzowany do waluty franka szwajcarskiego?

Skontaktuj się z nami!

Posiadasz kredyt waloryzowany do waluty franka szwajcarskiego?

Skontaktuj się z nami!